Aktualności

Zbadaj się i jedź za darmo! Oferta dla pań z Powiatu Słupskiego

13:03, 2014-10-22

382.561.jpg"Z PKS-em w drodze po Zdrowie" to hasło akcji powadzonej przez naszą placówkę wspólnie z największym przedsiębiorstwem komunikacji samochodowej w regionie słupskim. Dzięki porozumieniu podpisanemu przez PKS SA Słupsk oraz SPMZOZ w Słupsku mieszkanki Powiatu Słupskiego w wieku od 50 do 69 lat, które wykonają profilaktycznie bezpłatne badanie mammograficzne w Zakładzie Rentgenodiagnostyki przy ul. Tuwima 37, uzyskują prawo do jednorazowego, bezpłatnego przejazdu autobusami PKS-u w do dowolnej miejscowości na terenie Powiatu Słupskiego.

więcej

Aktualności

Światowy Dzień FAS – nie pij alkoholu w ciąży!

12:36, 2014-09-03

378.537.jpgJak co roku, 9 września, na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień FAS (FAE). Wybrana data nie jest przypadkowa. Dziewiątki to symbol ciąży. Święto ma na celu, przede wszystkim, uświadomienie przyszłym matkom skutków picia alkoholu w czasie ciąży. Chodzi również o zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na występowanie tego problemu.

więcej

Aktualności

Światowy Tydzień Karmienia Piersią

14:09, 2014-08-01

377.532.jpgW dniach od 1 do 7 sierpnia obchodzony jest Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Inicjatorem akcji organizowanej już po raz 24 jest międzynarodowa organizacja WABA (World Alliance Breastfeeding Action), której celem jest upowszechnienie karmienia piersią na świecie i zwrócenie uwagi na ważne aspekty i korzyści z tego wynikające – ekonomiczne, zdrowotne i obyczajowe.

więcej

Aktualności

Testy na alergię z krwi w ofercie laboratorium SPMZOZ w Słupsku

09:10, 2014-07-16

376.512.jpgOd lipca bieżącego roku Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej przy ulicy Tuwima 37 w Słupsku wykonuje testy na alergię z krwi. Badanie polega na oznaczeniu swoistych przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi, powodujących reakcję alergiczne. W każdym profilu alergicznym (wziewnym, pediatrycznym wziewnym, pediatrycznym, pokarmowym, atopowym, jady owadów) są badane reakcje krzyżowe alergenów z wykorzystaniem nowego markera CCD.

więcej

Aktualności

"Beauty & Zdrowie" - zadbaj o siebie na urlopie!

08:26, 2014-07-16

375.509.jpgW lipcowe i sierpniowe wtorki na terenie  Centrum Handlowego Jantar w Słupsku przy ulicy Szczecińskiej 58 personel Poradni Promocji Zdrowia Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej zaprasza do bezpłatnego wykonania podstawowych badań - pomiaru poziomu cukru, cholesterolu oraz ciśnienia.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej