Aktualności

Zaproszenie na II Akademickie Targi Zdrowia i Urody

12:15, 2015-06-02

434.858.jpgW ramach II Akademickich Targów Zdrowia i Urody, realizatorzy Poradni Promocji Zdrowia zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne: pomiar glukozy, cholesterolu i trójglicerydów we krwi. W celu uzyskania jak najbardziej wiarygodnych wyników, prosimy uczestników o niespożywanie posiłków przynajmniej dwie godziny przed badaniem.
Poradnia Promocji Zdrowia działa w ramach projektu "Zdrowie - Mama i Ja", który  realizowany jest przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku, a finansowany przez Miasto Słupsk.                                    
Szczegółowy plan Targów ktore odbędą się 13 czerwca w godz. 10.00-16.00 w kampusie Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego, znajduje się na zdjęciach w dalszej części artykułu - serdecznie zapraszamy! 

więcej

Aktualności

Mamy chcą być zdrowe i piękne

13:53, 2015-05-28

433.850.jpgTakie wnioski nasuwają się po podsumowaniu akcji zorganizowanej z okazji Dnia Matki przez SPMZOZ w Słupsku oraz Galerię Słupsk. Z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji kosmetycznych skorzystały dziesiątki pań a także grzecznościowo dwóch panów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc z tego wydarzenia.

więcej

Aktualności

Edukacja antynikotynowa - od przedszkola do szkoły średniej

12:08, 2015-05-28

432.847.jpgW związku obchodzonym w dniu 31 maja Światowym Dniu bez Tytoniu pielęgniarki Medycyny Szkolnej SPMZOZ w Słupsku oraz pielegniarki środowiskowe prowadzą intensywną kampanię prozdrowotną w placówkach przedszkolnych, szkołach podstawowych oraz średnich na terenie miasta Słupska. Pierwsze zajęcia za sobą mają już najmłodsi uczniowie z przedszkola "Promyczek" mieszczącego się przy ul. 3 maja.

więcej

Aktualności

Pielęgniarki SPMZOZ w Słupsku laureatkami konkursu Głosu Pomorza

15:03, 2015-05-18

430.819.jpgSzóstą już odsłonę konkursu „Hipokrates” organizowanego przez gazetę Głos Pomorza w kategorii najpopularniejsza pielęgniarka w mieście Słupsku i powiecie słupskim zdominowały panie pracujące na co dzień naszym Zakładzie. Pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników zajęła Gabriela Wólczyńska z Przychodni Rejonowej przy ul. Bohaterów Westerplatte w Słupsku, natomiast tuż za nią uplasowała się Anna Pożarowszczyk z Przychodni Rejonowej przy ul. Juliana Tuwima.

więcej

Aktualności

Jest maj - kichaj na alergię!

12:26, 2015-04-30

426.818.jpgWiosna to najpiękniejszy okres w roku czas, w którym przyroda budzi się do życia. To doskonała pora na spacery i korzystanie z pierwszych promieni słońca. Niestety ten okres nie wszystkim kojarzy się pozytywnie. Dla alergików wiosna to czas, kiedy zaczynają kwitnąć rośliny, a wiosenne porządki przyprawiają o kaszel, katar i ból głowy. Objawy alergii dają się we znaki szczególnie wiosenną porą, na co wpływ może mieć wiele czynników.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej