Aktualności

Mama zdrowa i piękna

08:08, 2015-05-19

431.832.jpgW dniu 26 maja z okazji Dnia Matki zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do Galerii Słupsk, aby zadbały o swoją urodę i zdrowie w ramach akcji "Dbamy o nasze Mamy", której organizatorami są Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku oraz Galeria Słupsk. W godzinach 12.00 - 18.00 ramach projektu "Zdrowie - Mama i Ja" finansowanego przez Miasto Słupsk będziemy oferować między innymi bezpłatne badania i zabiegi kosmetyczne. 

więcej

Aktualności

Pielęgniarki SPMZOZ w Słupsku laureatkami konkursu Głosu Pomorza

15:03, 2015-05-18

430.819.jpgSzóstą już odsłonę konkursu „Hipokrates” organizowanego przez gazetę Głos Pomorza w kategorii najpopularniejsza pielęgniarka w mieście Słupsku i powiecie słupskim zdominowały panie pracujące na co dzień naszym Zakładzie. Pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników zajęła Gabriela Wólczyńska z Przychodni Rejonowej przy ul. Bohaterów Westerplatte w Słupsku, natomiast tuż za nią uplasowała się Anna Pożarowszczyk z Przychodni Rejonowej przy ul. Juliana Tuwima.

więcej

Aktualności

Jest maj - kichaj na alergię!

12:26, 2015-04-30

426.818.jpgWiosna to najpiękniejszy okres w roku czas, w którym przyroda budzi się do życia. To doskonała pora na spacery i korzystanie z pierwszych promieni słońca. Niestety ten okres nie wszystkim kojarzy się pozytywnie. Dla alergików wiosna to czas, kiedy zaczynają kwitnąć rośliny, a wiosenne porządki przyprawiają o kaszel, katar i ból głowy. Objawy alergii dają się we znaki szczególnie wiosenną porą, na co wpływ może mieć wiele czynników.

więcej

Aktualności

Słupszczanie zadbali o swoje zdrowie

08:05, 2015-04-14

425.785.jpgPrawie dwieście osób skorzystało z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach "Światowego Dnia Zdrowia", zorganizowanego 11 i 12 kwietnia przez SPMZOZ w Słupsku realizujący projekt "Zdrowie - Mama i Ja" finansowany przez Miasto Słupsk we współpracy z Galerią Słupsk oraz Państwową Inspekcją Sanitarną. Dużą popularnością cieszyły się porady dietetyka oraz konsultacje lekarza internisty. W ramach akcji wykonywano również pomiary ciśnienia tętniczego krwi, glukozy, cholesterolu, trójglicerydów oraz analizę składu ciała. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

więcej

Aktualności

Nowi lekarze w naszych przychodniach - zapraszamy do zapisów

08:16, 2015-01-27

415.764.jpgOd niedawna współpracę z SPMZOZ w Słupsku podjęło dwóch kolejnych lekarzy, którzy przyjmują pacjentów w przychodniach przy ulicach 11 Listopada oraz Bohaterów Westerplatte. Zachęcamy do wizyty w naszych placówkach i dokonania wyboru lekarza rodzinnego przedstawiając sylwetki doktorów: Roberta Smolińskiego oraz Andrzeja Kasperka.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej