Aktualności

lek. med. Lidia Kopkowska po raz kolejny doceniona przez Pacjentów !

14:27, 2016-05-25

521.1095.jpgW poniedziałek, 23 maja br. w Słupsku odbyła się gala plebiscytu Hipokrates 2016, organizowanego przez redakcję Głosu Pomorza.
Głosami czytelników oraz kapituły wyłoniona została Pielęgniarka, Lekarz i Przychodnia Roku 2016.
Specjalne wyróżnienie, po raz kolejny, przyznane zostało Pani Lidii Kopkowskiej - lekarzowi rodzinnemu przychodni SPMZOZ przy ul. Łokietka.  
Pani doktor jest bardzo kompetentna, otwarta, poświęca czas każdemu choremu i ma wyjątkowe podejście szczególnie do osób starszych. Jest osobą bardzo cenioną zarówno przez pacjentów jak i środowisko medyczne.

Serdecznie gratulujemy Pani Lidii Kopkowskiej przyznanego wyróżnienia. Jesteśmy szczęśliwi, że starania naszego personelu są zauważalne przez  pacjentów, których dobro cenimy ponad miarę.

Aktualności

Aktualne konkursy ofert

15:09, 2016-05-19

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku przy ul. Tuwima 37
ogłasza konkurs na świadczenia zdrowotne w zakresie:

wykonywania badań cytologicznych - 1 kontrakt

usług w ramach wieczornej, weekendowej i świątecznej opieki pielęgniarskiej w poradni
chirurgii urazowo-ortopedycznej - 7 kontraktów,

Aktualności

E-RECEPTA: Zamów receptę przez internet

11:19, 2016-05-19

515.1090.jpgSzanowni Pacjenci, dla Państwa wygody na naszej stronie internetowej uruchomiona została  możliwość zamawiania recept.

System dotyczy wyłącznie leków „stałych” tj. niezbędnych do kontynuacji leczenia, które zostały wcześniej przepisane przez lekarza na podstawie osobistego badania.

Po wypełnieniu formularza, który znajdue się w prawym menu, recepta gotowa będzie do odbioru w rejestracji wybranej przychodni już po 4 dniach roboczych.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z nowego rozwiązania : FORMULARZ E-RECEPTA

Aktualności

Trwają zapisy do nowego lekarz POZ, Agnieszki Nowak w przychodni przy ul. Tuwima 37

11:10, 2016-05-19

514.1089.jpgSPMZOZ w Słupsku serdecznie zaprasza do wyboru Pani Agnieszki Nowak jako swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Lekarz Agnieszka Nowak jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych. Posiada doświadczenie pracy na oddziale chorób wewnętrznych i nefrologii.
Pani doktor systematycznie się dokształca, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, jest osobą pogodną, życzliwą i empatyczną.

Jednocześnie zachęcamy, do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej poz w każdej przychodni należącej do SPMZOZ w Słupsku. Więcej informacji na stronie: WYBÓR LEKARZA POZ

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych 2016

09:52, 2016-05-12

513.1088.jpg

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW »
Elektroniczne zamówienie recepty Oceń nas Projekt ZDROWIE - MAMA I JA Dla niepełnosprawnych