Aktualności

Testy na alergię z krwi w ofercie laboratorium SPMZOZ w Słupsku

09:10, 2014-07-16

376.512.jpgOd lipca bieżącego roku Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej przy ulicy Tuwima 37 w Słupsku wykonuje testy na alergię z krwi. Badanie polega na oznaczeniu swoistych przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi, powodujących reakcję alergiczne. W każdym profilu alergicznym (wziewnym, pediatrycznym wziewnym, pediatrycznym, pokarmowym, atopowym, jady owadów) są badane reakcje krzyżowe alergenów z wykorzystaniem nowego markera CCD.

więcej

Aktualności

"Beauty & Zdrowie" - zadbaj o siebie na urlopie!

08:26, 2014-07-16

375.509.jpgW lipcowe i sierpniowe wtorki na terenie  Centrum Handlowego Jantar w Słupsku przy ulicy Szczecińskiej 58 personel Poradni Promocji Zdrowia Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej zaprasza do bezpłatnego wykonania podstawowych badań - pomiaru poziomu cukru, cholesterolu oraz ciśnienia.

więcej

Aktualności

"Dziecko w domu" - program edukacyjny dla młodzieży

11:01, 2014-06-12

373.482.jpg

Poradnia Planowania Rodziny w bieżącym roku szkolnym rozpoczęła realizację  programu edukacyjnego „Dziecko w domu”. Głównym założeniem programu jest edukacja w zakresie świadomego rodzicielstwa skierowana do uczniów ostatnich  klas gimnazjum oraz ich rodziców. Program realizowany jest z wykorzystaniem symulatorów niemowlęcia RealCare Baby, lalek wyposażonych w system komputerowy, które odzwierciedlają prawdziwe zachowania niemowląt.

więcej

Aktualności

Kolejna edycja programu "Badam się" dla Słupszczanek

10:04, 2014-05-15

369.412.jpg"Badam się" to program dedykowny kobietom w wieku 31 – 40 lat, które powinny wykonywać badanie USG co dwa lata. Przy systematycznej kontroli, badaniu  palpacyjnym, a także dzięki  wykonywaniu USG można wykryć guzki na etapie, gdy są małe i łatwiejsze do wyleczenia. Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym  kobiet w wieku powyżej 40 roku życia, z tendencją wzrostu w wieku 50 lat. Około 75% kobiet zapada na tę chorobę w wieku 40 – 50 lat. 

więcej

Aktualności

Z kartą do laboratorium - szybko, wygodnie, bezpiecznie!

13:20, 2014-03-13

354.375.jpgZakład Diagnostyki Laboratoryjnej Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku jest prężnie rozwijającą się komórką organizacyjną, prowadzącą usługi z zakresu specjalistycznych badań diagnostycznych oraz analiz profilaktycznych. Zakład wykonuje badania na rzecz poradni podstawowej opieki zdrowotnej działających we wszystkich przychodniach SPMZOZ. Swoją ofertę ZDL kieruje również do kontrahentów zewnętrznych, którzy podpisali stosowne umowy,  jak również świadczy usługi odpłatnie na indywidualne życzenie pacjenta, zapewniając wszystkim pacjentom krótkie terminy oczekiwania na wyniki badań.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej