Aktualności

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

07:25, 2014-04-08

358.377.jpg

więcej

Aktualności

Z kartą do laboratorium - szybko, wygodnie, bezpiecznie!

13:20, 2014-03-13

354.375.jpgZakład Diagnostyki Laboratoryjnej Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku jest prężnie rozwijającą się komórką organizacyjną, prowadzącą usługi z zakresu specjalistycznych badań diagnostycznych oraz analiz profilaktycznych. Zakład wykonuje badania na rzecz poradni podstawowej opieki zdrowotnej działających we wszystkich przychodniach SPMZOZ. Swoją ofertę ZDL kieruje również do kontrahentów zewnętrznych, którzy podpisali stosowne umowy,  jak również świadczy usługi odpłatnie na indywidualne życzenie pacjenta, zapewniając wszystkim pacjentom krótkie terminy oczekiwania na wyniki badań.

więcej

Aktualności

Pamięci dr Zofii Klimczewskiej

12:17, 2014-02-19

348.371.jpg
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej wspaniałej lekarki Zofii Klimczewskiej specjalisty medycyny ogólnej i medycyny pracy. Pani Doktor przez wiele lat pełniła funkcję Kierownika Przychodni Rejonowej przy ul. Armii Krajowej i jednocześnie przyjmowała tam pacjentów w poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Po przeniesieniu przychodni do odnowionego obiektu przy ul. Westerplatte 1 i przejściu na emeryturę nadal leczyła swoich pacjentów, którzy darzyli ją wielkim szacunkiem i zaufaniem. Przez cały okres pracy zawodowej systematycznie się dokształcała uczestnicząc w wielu  szkoleniach i konferencjach. Z uwagi na jej kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie zawodowe wiele instytucji prosiło ją o porady i opinie lekarskie. Jako osoba niezwykle pracowita, odpowiedzialna i życzliwa, jeśli tylko mogła nie odmawiała pomocy. Również my w SPMZOZ zawsze mogliśmy na nią liczyć. To wielka rzecz mieć w gronie 
kadry medycznej pracownika tej klasy. Rozmowa z panią Doktor była prawdziwą przyjemnością. Była osobą o wysokiej kulturze osobistej, elokwentną i bardzo oczytaną. Lubiła opowiadać o wrażeniach ze swoich licznych podróży.

Tym bardziej  trudno jest nam pogodzić się z odejściem  Pani Doktor. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Składamy wyrazy współczucia mężowi Bohdanowi i córce Joannie, którzy również pracują w naszym Zakładzie oraz córce Katarzynie i wnusiowi Olkowi a także dalszej rodzinie.

                                                                                                 Dyrektor i współpracownicy SPMZOZ w Słupsku

Aktualności

Ogłoszenie

08:54, 2014-02-12

346.369.jpgSamodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku zatrudni

lekarza poz - atrakcyjne wynagrodzenie, tel. 59 842 28 62.

Aktualności

Promocja zdrowego stylu życie wśród dzieci

13:49, 2013-12-12

338.343.jpgPrawie pięć tysiecy uczestników - dzieci, dorosłych i pracowników szkół - to bilans akcji "Zawsze w cenie ruch i zdrowe jedzenie" prowadzonej przez pięlęgniarki Medyny Szkolnej oraz Poradni Promocji Zdrowia SPMZOZ w Słupsku, realizowanej w słupskich szkołach podstawowych we wrześniu październiku i listopadzie br.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej