Aktualności

Słupszczanie zadbali o swoje zdrowie

08:05, 2015-04-14

425.785.jpgPrawie dwieście osób skorzystało z bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach "Światowego Dnia Zdrowia", zorganizowanego 11 i 12 kwietnia przez SPMZOZ w Słupsku realizujący projekt "Zdrowie - Mama i Ja" finansowany przez Miasto Słupsk we współpracy z Galerią Słupsk oraz Państwową Inspekcją Sanitarną. Dużą popularnością cieszyły się porady dietetyka oraz konsultacje lekarza internisty. W ramach akcji wykonywano również pomiary ciśnienia tętniczego krwi, glukozy, cholesterolu, trójglicerydów oraz analizę składu ciała. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

więcej

Aktualności

Nowi lekarze w naszych przychodniach - zapraszamy do zapisów

08:16, 2015-01-27

415.764.jpgOd niedawna współpracę z SPMZOZ w Słupsku podjęło dwóch kolejnych lekarzy, którzy przyjmują pacjentów w przychodniach przy ulicach 11 Listopada oraz Bohaterów Westerplatte. Zachęcamy do wizyty w naszych placówkach i dokonania wyboru lekarza rodzinnego przedstawiając sylwetki doktorów: Roberta Smolińskiego oraz Andrzeja Kasperka.

więcej

Aktualności

Edukacja prozdrowotna w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku

08:26, 2015-01-16

413.758.jpgTematyka uzależnienia od nikotyny oraz zagrożeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się wirusa HIV była przedmiotem działań edukacyjnych w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, zorganizowanych przez dyrekcję placówki we współpracy z Medycyną Szkolną SPMZOZ w Słupsku.

więcej

Aktualności

Informacja dla pacjentów

08:18, 2015-01-02

407.689.jpgSamodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku informuje, że wszystkie przychodnie należące do Zakładu od 1 stycznia br. realizują świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na dotychczasowych zasadach.

Aktualności

Zajęcia profilaktyczne w słupskich szkołach podstawowych

13:57, 2014-12-09

400.587.jpgListopad w słupskich szkołach podstawowych obfitował w liczne akcje profilaktyczne i edukacyjne. Pielęgniarki medycyny szkolnej SPMZOZ w Słupsku udzielały informacji i przekazywały umiejętności praktyczne w zakresie profilaktyki antynikotynowej, higieny jamy ustnej czy udzielania pierwszej pomocy. Przybliżamy państwu działalność pielęgniarek szkolnych wsród naszych dzieci przedstawiając krótki opis i fotorelację z zajęć prowadzonych w SP nr 1 i SP nr 9.

więcej

Wybierz swojego lekarza

Wybierz swojego lekarza

Zapraszamy do dokonywania wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

więcej

Dla niepełnosprawnych

Bez barier

więcej

Zdrowie - Mama i Ja

Zdrowie - Mama i Ja

więcej

Prawa Pacjenta

Karta Praw Pacjenta

więcej